Busy Poznań Niemcy

+48 602 276 435


logo

Polacy coraz częściej podróżują do Niemiec, a co za tym idzie, coraz częściej poszukują dobrego transportu za granicę. Dlaczego podróżujemy? Niektórzy wybierają się do Niemiec na wydarzenia kulturalne lub w celach turystycznych, inni odwiedzają rodzinę lub przyjaciół mieszkających za granicą, a przeważająca część podróżnych jedzie za zachodnią granicę w celach zarobkowych, do pracy stałej lub sezonowej. Wówczas konieczne jest znalezienie taniego, bezpiecznego i wygodnego transportu. Doskonałą alternatywą dla tradycyjnie wybieranych rozwiązań jest podróż busem z Express Bus. Nasza firma oferuje nie tylko przewozy osób, ale też przewozi paczki do zagranicznych odbiorców, które mają dotrzeć na miejsce szybko i w dobrym stanie.

Zespół Express Bus tworzą starannie wybierani i doświadczeni kierowcy, dla których pokonywanie międzynarodowych tras to codzienność. Busy do Niemiec regularnie startują z Poznania, co stanowi duże udogodnienie, ale nie jest jedynym wyjściem: w razie potrzeby dojeżdżamy na adres wskazany przez klienta, aby zwiększyć wygodę i dopasować się do Państwa potrzeb. W takim przypadku prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny, aby omówić szczegóły. Jest to bardzo duże udogodnienie dla osób starszych, rodzin z małymi dziećmi, podróżnych z dużym bagażem i każdego, dla którego dostanie się na miejsce zbiórki mogłoby być z jakichś powodów problematyczne.

Busy Poznań – Niemcy. Wakacje za zachodnią granicą


logo

Jeśli nie masz pomysłu na wakacje, weź pod uwagę Niemcy! To wciąż mało popularny kierunek urlopowych wojaży wśród Polaków. Zupełnie niesłusznie! Za wakacjami w Niemczech przemawia krótka i niedroga podróż, łatwy dojazd praktycznie z każdego miejsca w Polsce, a także szeroka gama możliwości, w której każdy znajdzie idealny plan na wakacje dla siebie. Miłośnicy przyrody, fani muzeów i galerii sztuki, a także rodziny planujące spędzić ten czas na rozrywce - wszyscy znajdą w Niemczech coś, co ich zachwyci.

Jeśli szukasz punktu, od którego warto zacząć poznawanie Niemiec, wybierz Czarny Las z obłędnymi widokami jak z pocztówek, albo Jezioro Bodeńskie z wyspą Mainau, której mieszkańcy zrobili ze swoich ogrodów prawdziwe dzieła sztuki. Wolisz wypoczynek w mieście? Proszę bardzo! Berlińska Wyspa Muzeów, katedra w Kolonii i Mur Berliński czekają! Lubisz zabytki? Zamek Neuschwanstein czy twierdza Königstein na pewno zapadną Ci w pamięć. Latem turyści doskonale bawią się w największym parku rozrywki Europa-Park Rust czy w aquaparkach, a zimą szusują na nartach i snowboardach po bajecznych alpejskich stokach. Ci, którzy wolą spokojny wypoczynek, próbują niemieckiego piwa i lokalnych potraw w większych miastach, odwiedzają galerie sztuki i korzystają z wielkomiejskiego życia. Niezależnie od upodobań, każdy doceni busy Niemcy - Poznań, które ułatwią drogę w obie strony.


Busy do Niemiec. Poznań podróżuje!

logo

Wyjazd bezpośrednio z Poznania to bardzo duże udogodnienie dla mieszkańców tego miasta. Dzięki temu unikają przesiadek na dworcach kolejowych i zatłoczonych pociągów, a także spędzania wielu godzin na lotnisku oraz zakupu kosztownych biletów. Zamiast tego coraz więcej osób wybiera znakomitą i prostą alternatywę, którą jest podróż busem wraz z Express Bus. Taki transport jest tani i komfortowy oraz umożliwia bezpośrednie dostanie się do kilkunastu niemieckich miast (wśród nich m.in. Frankfurt, Berlin, Hamburg). Dodatkowo w razie potrzeby dowozimy podróżnych na wskazany adres, dzięki czemu osoby, które jadą za granicę po raz pierwszy lub słabo znają język nie muszą się martwić o to, jak dotrą do celu. Nasze przewozy są idealnie dostosowane do potrzeb każdego, kto zdecyduje się na podróż z Express Bus.

Czasem już na etapie planowania niektórzy odrzucają podróż za granicę. Wysokie ceny biletów lotniczych lub męcząca podróż hałaśliwymi, zapełnionymi pociągami skutecznie zniechęcają wiele osób. Ale te środki transportu nie muszą pozbawiać nas przyjemności podróżowania ani powodować, że zrezygnujemy ze swoich planów wyjazdu do Niemiec. Także regularne wyjazdy za granicę do pracy mogą być wygodne, tanie i przebiegać bez stresu dzięki przewozom busem, które od ponad dwudziestu lat organizuje Express Bus. Nasza firma jest rewelacyjną alternatywą dla problematycznych środków transportu. Nic więc dziwnego, że zdobywa coraz większą liczbę zwolenników.

Podróż busem na wiele atutów: jest ekonomiczna (co szczególnie ważne dla tych, którzy jeżdżą za granicę regularnie), wyróżnia się wysokim komfortem i możliwością dotarcia bezpośrednio do celu oraz doskonałym stanem technicznym pojazdów: Express Bus używa wygodnych i niezawodnych busów marki Volkswagen, które są sprawdzane przed każdym wyruszeniem w trasę. Podróżujący z nami doceniają także minimum formalności, a osoby z większym bagażem nie mają problemu z dotarciem na miejsce zbiórki dzięki możliwości zamówienia busa bezpośrednio pod swoje drzwi. Dzięki temu busy są bardzo atrakcyjnym i coraz popularniejszym sposobem na podróż na trasie Niemcy - Poznań. Serdecznie zapraszamy do wyruszenia z nami w drogę przy najbliższej okazji!


Skontaktuj się z nami:

Gabryszak Marek EXPRES Przewóz Osób i Towarów
ul. Olęderska 38
87-100 Toruń
+48 602 276 435
gabryszakmarek@poczta.onet.pl