Busy do Niemiec Włocławek

+48 602 276 435


logo

Dobre przewozy z Polski do Niemiec są coraz częściej poszukiwane przez podróżujących. Motywacją może być chęć odwiedzenia rodziny lub odbycia zagranicznej podróży, albo - najczęściej - praca za granicą, stała lub sezonowa. W przypadku planowania tego typu podróży konieczne jest znalezienie sposobu na dobry transport do Niemiec: takiego, który będzie wygodny i niedrogi, a przede wszystkim bezpieczny. Polacy coraz częściej korzystają z busów, które są prowadzone przez profesjonalnych kierowców, chętnie powierzają też naszej firmie Express Bus przesyłki do dostarczenia za granicę. Mają wówczas pewność, że paczki dotrą na miejsce w dobrym stanie i bardzo szybko.

Starannie wybierani, doświadczeni kierowcy z Express Bus regularnie kursują na trasach międzynarodowych, startując z Włocławka. To duże udogodnienie dla mieszkańców miasta i okolic, bo nie muszą dojeżdżać na lotnisko lub większy dworzec kolejowy. Wybór busa jako środka transportu jest bardzo trafiony także z innych powodów: niskich kosztów przejazdu, wysokiego stopnia bezpieczeństwa, wygody oraz punktualności. Na dodatek po wcześniejszym ustaleniu szczegółów telefonicznie lub mailowo, jesteśmy w stanie odebrać Państwa ze wskazanego adresu (nawet wprost spod drzwi domu) oraz dowieźć w konkretne miejsce. To szczególnie wygodne dla osób, które zabierają w podróż duży bagaż lub z różnych powodów trudno jest im samodzielnie dostać się na miejsce docelowe.

Busy do Niemiec z Włocławka – plan na urlop


logo

Czy wakacje w Niemczech to dobry pomysł? Jak najbardziej! Za zachodnią granicą czeka wiele atrakcji. Jednak nadal jest to rzadko wybierany kierunek wśród Polaków planujących wakacje. Tymczasem taki wybór ma wiele zalet: krótką, a więc i ekonomiczną podróż, a także rozrywka dostosowania do potrzeb każdego turysty: Niemcy to miejsce dla miłośników przyrody i pieszych wędrówek, fanów muzeów i zabytków oraz rozrywki i dobrej zabawy. To znakomity pomysł na weekend za granicą lub kilkudniowy urlop spędzony w nietypowy sposób. Co można zobaczyć w Niemczech?

Bajeczne widoki! Na przykład nad Jeziorem Bodeńskim z wyspą Mainau pełną rajskich ogrodów, nadreńska skała Lorelei, na temat której krąży wiele legend czy Czarny Las z widokiem na Alpy. Ponadto wartościowe zabytki i miejsca, w których odbędziemy żywą lekcję historii i sztuki: Berlińska Wyspa Muzeów, Mur Berliński, katedra w Kolonii, zamek Neuschwanstein czy twierdza Königstein. Oczywiście warto również spróbować niemieckiego piwa i lokalnych potraw, a także zahaczyć o parki rozrywki takie jak Europa-Park Rust czy popularne aquaparki. Niemcy zimą to także idealne miejsce na narty! Na dodatek podróż za zachodnią granicę może być wygodna i tania dzięki busom do Niemiec, które wyjeżdżają bezpośrednio z Włocławka.


Busy do Niemiec. Włocławek lubi podróżować!

logo

Osoby z Włocławka z zadowoleniem przyjmują fakt, że mają możliwość wyjazdu do Niemiec bez przesiadek na dworcach kolejowych czy spędzania długich godzin na lotnisku oraz mogą zrezygnować z kosztownych podróży. Alternatywą jest komfortowa i ekonomiczna podróż busem, który wyjeżdża bezpośrednio z Włocławka do kilkunastu miast położonych na terenie Niemiec. Dodatkowo w razie potrzeby zapewniamy transport do wskazanego miejsca albo odbiór podróżnych z różnych miast w Polsce, a nawet bezpośrednio spod domu. To sprawia, że wyjazd za granicę z Express Bus jest prosty i bardzo wygodny, a także dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego, kto zdecyduje się na podróż z naszą firmą.

Wysokie ceny biletów lotniczych lub męcząca podróż zapełnionymi pociągami nie muszą pozbawiać nas przyjemności podróżowania, ani tym bardziej być powodem rezygnacji z wyjazdu za granicę. Wakacyjna podróż w celu zwiedzenia nowych miejsc, odwiedzenie rodziny mieszkającej w Niemczech czy regularne wyjazdy za granicę do pracy mogą być tanie, wygodne i przebiegać bez stresu dzięki przejazdom busem organizowanym przez Express Bus. Nasza firma od ponad dwudziestu lat jest znakomitą alternatywą dla kłopotliwych środków transportu i zdobywa coraz większą liczbę zwolenników.

Podróż busem to same zalety: niska cena (najważniejszy atut dla osób regularnie podróżujących na trasie Niemcy - Włocławek w celach zarobkowych), wysoki komfort jazdy sprawnym busem (stan techniczny sprawdzany przed każdym wyjazdem) prowadzonym przez doświadczonego kierowcę i niewielka ilość formalności. Duże udogodnienie stanowi elastyczność Express Busa: z przyjemnością podjedziemy na wskazany przez klientów adres, aby osoby z dużym bagażem lub mające trudności z dotarciem na miejsce zbiórki nie musiały zastanawiać się, jak rozwiązać ten problem. Jest to idealne rozwiązanie dla osób starszych lub mających trudności z poruszaniem się oraz dla rodzin z małymi dziećmi, a także mieszkańców okolicznych wsi. To sprawia, że busy są atrakcyjnym i coraz popularniejszym sposobem na podróż do Niemiec. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wspólnego wyruszenia w drogę.


Skontaktuj się z nami:

Gabryszak Marek EXPRES Przewóz Osób i Towarów
ul. Olęderska 38
87-100 Toruń
+48 602 276 435
gabryszakmarek@poczta.onet.pl