Odjazdy z miast: Toruń, Włocławek, Bydgoszcz, Poznań, Gorzów Wielkopolski i okolic. Tel 602 276 435

Opinie

Profesjonalny międzynarodowy przewóz osób i towarów

buss1Transport międzynarodowy we współczesnym świecie stał się normą, standardem, czymś oczywistym. Wszyscy podróżujemy, pokonujemy setki kilometrów, posiadamy własne samochody, korzystamy ze środków komunikacji publicznej. Wyjazd zagranicę nie stanowi dla nas najmniejszego problemu – czy chodzi o poszukiwanie pracy, o odwiedzenie bliskiej osoby czy po prostu o zwykłą rekreacyjną wycieczkę w celach turystycznych – na weekend czy na dłużej. Jeździmy po całym świecie, przybywa więc możliwości transportu. Do Niemiec i Holandii najlepiej podróżuje się busem. I to nie byle jakim, bo busem firmy Express Bus. Dlaczego właśnie warto wybrać busy do Niemiec naszej firmy? Ponieważ cenią nas Klienci – warto zapoznać się z ich opiniami, według których gwarantujemy bezpieczną, komfortową, sprawną podróż do Niemiec i Holandii w atrakcyjnych cenach. Mało tego – nasi dotychczasowi pasażerowie cenią nas przede wszystkim za to, że oferujemy również indywidualny przewóz osób, jak również przewóz rzeczy i towarów – wszelkiego rodzaju paczek i przesyłek na trasach Polska – Holandia i Niemcy oraz Holandia i Niemcy – Polska.

Najlepsze przewozy indywidualne

Przygotowaliśmy bardzo optymalny rozkład jazdy: z Polski zawsze wyjeżdżamy w środy i soboty, a z Holandii czy też z Niemiec wracamy w każdy czwartek i w każdą niedzielę. Wyjazdy odbywają się w godzinach dziennych. Nie ma jednak najmniejszego problemu, by odejść od ustalonego rozkładu i umówić się na indywidualny termin, np. gdy chodzi o przewóz grupy. Wszystko jest z nami do ustalenia, wszelkie szczegóły można omówić. Wystarczy się z nami skontaktować – telefonicznie lub mailowo. My zawsze udzielimy profesjonalnych i wyczerpujących odpowiedzi, rozwiejemy wszystkie wątpliwości, postaramy się dostosować do wszystkich Państwa oczekiwań, preferencji i potrzeb. Dlatego zapraszamy do kontaktu z nami. Gwarantujemy, że podróżowanie z nami się opłaca. Jest bezpiecznie, wygodnie a i korzystnie dla portfela. W dodatku to my dopasowujemy się do naszych Klientów, a nie odwrotnie. A ich zadowolenie jest dla nas najlepszą reklamą.

Sprawny i bezpieczny przewóz towarów

Jeśli chcemy wysłać paczkę w jakiekolwiek miejsce w kraju czy na świecie, to mamy multum możliwości. Możemy zdecydować się na tradycyjną Pocztę Polską, ale możemy też zamówić i opłacić kuriera. Ale to nie jedyne z dostępnych na rynku przewozowym możliwości. Można skorzystać z naszej usługi – zajmujemy się również przewozem towarów. Transportujemy paczki i wszelkiego rodzaju przesyłki. Oferujemy atrakcyjne ceny, gwarantujemy pełną odpowiedzialność za przewożony towar, docieramy w każde miejsce na terenie Polski, Holandii oraz Niemiec. Twoja przesyłka dotrze na pewno w idealnym stanie, będziemy ją ostrożnie transportować. Jeśli twoja paczka ma dotrzeć do takich krajów jak Niemcy czy Holandia, skontaktuj się z nami!

Zaufaj naszej firmie. Zapoznaj się z opiniami naszych Klientów. Sprawdź sam, że warto korzystać z naszych usług przewozowych – zarówno osobiście, jak i wysyłając przesyłki. Dajemy gwarancję najwyżej jakości i pełnego profesjonalizmu. Zapraszamy i czekamy na kontakt z nasza firmą – e-mailowy bądź telefoniczny. Trasy Polska – Holandia i Niemcy oraz Holandia i Niemcy – Polska to nasza specjalność.