Odjazdy z miast: Toruń, Włocławek, Bydgoszcz, Poznań, Gorzów Wielkopolski i okolic. Tel 602 276 435

Przewozy międzynarodowe osób i towarów Express BUS

Nasza firma przewozowa Express BUS specjalizuje się w szeroko rozumianym transporcie międzynarodowym.

Przewóz osób oraz towarów świadczony przez naszą firmę

Międzynarodowy przewóz osób - busy do Niemiec, Holandii, Polski

Nasza firma przewozowa świadczy międzynarodowe przewozy busami osób oraz towarów. Zakres naszego działania jest jednak ograniczony. Działamy bowiem na terenie naszego kraju, a także w Niemczech, czy w Holandii. Przewozimy więc ludzi i rzeczy na tarasach Polska – Holandia lub Niemcy oraz Holandia lub Niemcy – Polska.

Wszystko to odbywa się oczywiście szybko i sprawnie, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Na naszej stronie internetowej znaleźć można dokładny rozkład jazdy, z którego dowiedzą się Państwo z jakich miejscowości odjeżdżamy, a także w jakie rejony Niemiec i Holandii dojeżdża nasz bus. Podane tam zostały także dokładne terminy wyjazdów i godziny zbiórek.

Rezerwacja indywidualna na przewozy osób

Wspomnieliśmy już o rozkładzie jazdy, według którego kursują nasze busy. Warto jednak wspomnieć także, że istnieje możliwość indywidualnego ustalenia z nami terminów i godzin wyjazdów busem. Wystarczy tylko skontaktować się z nami odpowiednio wcześniej i zarezerwować busa.

Dzięki temu to Państwo będą mogli sami wybrać dogodny termin i porę podróży. To bardzo wygodne. Co więcej, jeśli takie będzie Państwa życzenie, przyjedziemy do Państwa w ustalonym terminie i odbierzemy Państwa, oraz cały Państwa bagaż bezpośrednio z domu.

Bus dowiezie Państwa także dokładnie pod podany adres zarówno na terenie Polski, Niemiec czy Holandii. Dzięki temu nie będą musieli się Państwo samodzielnie trudzić z przewożeniem, czy przenoszeniem bagażu i podobnymi problemami. Wszystko to zaś zostało zaplanowane po to, by sprostać Państwa wymaganiom, a także stworzyć ofertę, która spełni Państwa wszystkie oczekiwania.

Jesteśmy pewni, że nasza oferta transportu międzynarodowego będzie dla Państwa naprawdę atrakcyjna. Holandia czy Niemcy – z nami ty i twoje rzeczy dotrą bezpiecznie na wyznaczone miejsce.  Szczególnie polecamy sprawdzić naszą ofertę usługi busy do Niemiec. Od lat z powodzeniem przewozimy na tej trasie zarówno osoby, jak i towary. Zapraszamy już dziś!

 

 

Wróć do głównej strony Express Bus

Opinie