Odjazdy z miast: Toruń, Włocławek, Bydgoszcz, Poznań, Gorzów Wielkopolski i okolic. Tel 602 276 435

Busy do Niemiec, Holandii, Polski – o naszej firmie

Busy do Niemiec, Holandii, Polski - nowoczesne i komfortowe pojazdy

Nasza firma przewozowa Express BUS istnieje na rynku już od ponad 20 lat, a od ponad 10 lat mamy licencję na wykonywanie przewozu osób na trasach międzynarodowych. Nie brakuje nam doświadczenia, które jest tak ważne w sektorze usługowym. Szczególnie wtedy, kiedy w nasze ręce powierzacie Państwo swoje bezpieczeństwo podczas podróży. Oprócz tego dbamy oczywiście również o Państwa komfort oraz o to, aby podróż przebiegła jak najszybciej.

Bezpieczne, sprawne i komfortowe busy

Wszystkie pojazdy używane przez naszą firmę są sprawne i regularnie poddawane niezbędnym przeglądom. Nie muszą się więc Państwo obawiać o swoje bezpieczeństwo w trakcie podróży. Mogą Państwo także rozkoszować się komfortem, jaki zapewniają nasze busy. Każda podróż z naszą firmą z pewnością będzie szybka i niezwykle przyjemna.

Gwarancją dotarcia do celu bez przykrych przygód są także odpowiednio dobrani przez nas kierowcy. Każdy z nich zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na nim ciąży. Kierowcy w naszej firmie to osoby posiadające odpowiednie referencje i umiejętności. Bez względu na to czy mowa o busach do Niemiec czy do Holandii, możesz mieć pewność, że dotrzesz do miejsca do celowego szybko i sprawnie.

Terminowość i punktualność

Cenimy sobie Państwa czas. Dlatego też nasze busy zawsze pojawiają się punktualnie w wybranym miejscu. Za cel stawiamy sobie Państwa satysfakcję, a tę chcemy osiągnąć właśnie poprzez punktualność i terminowość. Usługi firmy Express BUS to jakość, której mogą Państwo zaufać.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z przewozów międzynarodowych.