Monachium to stolica Bawarii. Należy do najpopularniejszych miast w Niemczech. W Monachium znajduje się mnóstwo dawnych zabytków z okresu średniowiecza. Warto też odwiedzić słynny Ogród Angielski. Gratką dla kibiców piłkarskich z pewnością będzie Allianz Arena, czyli stadion jednego z najlepszych klubów na świcie – Bayern München . Turyści tłumnie przybywają do Monachium zwłaszcza na Oktoberfest, czyli najsłynniejsze na świecie Święto Piwa. Warto, planując podróż do Niemiec, odwiedzić to miasto zwane druga stolicą Niemiec
Długa podróż busem do Holandii może sprawić, ze szybko zgłodniejemy. Co w takim razie jeść w busie? Przed wyjazdem warto zjeść coś lekkostrawnego. W podróż – nawet, gdy się nie przepada za jedzeniem w trakcie drogi – można się zaopatrzyć w kanapki (sprawdzą się na przykład kanapki z pełnoziarnistego pieczywa z plastrem wędliny – schabu czy indyka) albo w lekkie przekąski do przegryzienia. Koniecznie trzeba wziąć ze sobą wodę mineralną niegazowaną (zwłaszcza, gdy podróżujemy latem, a na zewnątrz panują upalne temperatury).
Długa i nudząca podróż może być bardzo mecząca. Warto ją sobie jakoś zaplanować. Można zabrać ze sobą książkę lub gazetę i poświęcić się czytaniu. Można zabrać odtwarzacz muzyczny z ulubionymi piosenkami. Niektórzy wolą zdecydować się na drzemkę. Jeszcze inni chętniej rozwiązują krzyżówki, grają w gry na telefonie lub serfują po Internecie (dziś nowoczesne busy do Holandii zwykle mają WiFi i dostęp do sieci). Można też w trakcie podróży po prostu oddać się konwersacji z towarzyszem jazdy. Słowem – co, kto lubi.
Masz w planach podróż zagranicę. Decydujesz się na skorzystanie z oferty busy do Niemiec. Ile bagażu możesz ze sobą zabrać? Wytyczne mówią o tym, że można mieć bagaż podstawowy o wadze od 15 do 40 kg i wymiarach 190 cm. Ten umieszczany jest w bagażniku. Ze sobą do busa można zabrać bagaż podręczny, czyli mniejszą torbę, ważącą maks do 5-6 kg. W niej powinny znaleźć się najpotrzebniejsze w trakcie podróży akcesoria, np. prowiant, kosmetyki, leki, nakrycie wierzchnie itp. Dzięki temu nie będzie konieczności „grzebania” w bagażu podstawowym podczas postojów.
Jesteś osobą, którą podróż busem przeraża? Cierpisz na chorobę lokomocyjną? Wybierając busy do Niemiec, warto się przed tymi nieprzyjemnymi dolegliwościami zabezpieczyć. Przydadzą się lekarstwa, jak aviomarin czy lokomotiv, które łagodzą objawy i przebieg choroby lokomocyjnej. W busie koniecznie siądź przodem do kierunku jazdy, nie przy oknie i w okolicach koła. Zabierz ze sobą wodę mineralną niegazowaną, staraj się unikać jedzenia, a jak już to decyduj się na coś lekkiego. Warto też się skupić na czymś innym niż na podróży – na czytaniu, rozmowie czy słuchaniu muzyki.
Planujesz podróż w ofercie Busy do Niemiec? Podróż będzie trochę trwała, dobrze się do niej przygotować, zwłaszcza gdy marzy się o komfortowej jeździe. Długie siedzenie w jednym miejscu, czyli w busie sprawia, że krew nie ma swobodnego przepływu z nóg w kierunku serca. W efekcie prowadzi to do zalegania krwi w naczyniach (bo mięśnie nóg nie pracują). Może to być dość niebezpieczne, warto więc na podstojach się poruszać, „rozchodzić” nogi. Lekarze zalecają też luźny, wygodny ubiór oraz stosowanie w trakcie podróży ćwiczeń izometrycznych.
Mikrobus to niewielki rodzaj autobusu, który pozwala na przewożenie od 9 do 20 pasażerów – bez kierowcy, oczywiście. Popularnie bywa nazywany po prostu busem. Jest wygodny, zaprojektowany tak, by gwarantować pasażerom największą możliwą wygodę podczas podróży. Przynajmniej takie są nowoczesne pojazdy, z których korzystamy w naszej firmie podczas przewozów do innych krajów europejskich. Czy są to busy do Niemiec czy też do Holanadii zawsze są one bardzo bezpieczne, komfortowe, estetyczne. A bilety są dostępne w korzystnych cenach.