Odjazdy z miast: Toruń, Włocławek, Bydgoszcz, Poznań, Gorzów Wielkopolski i okolic. Tel 602 276 435

Opinie

Z Niemiec i z Holandii szybko (i wygodnie) do Polski busem

5558504129_af0c4cac28_zW naszej ofercie znajdują się nie tylko busy do Niemiec, ale również przewozy do Polski – zabieramy naszych pasażerów z Niemiec i z Holandii. Przygotowaliśmy bardzo optymalny rozkład jazdy, nasze busy odjeżdżają z kilku miejscowości. Gwarantujemy spokojną i bezpieczną podróż. Nasze busy są o wiele lepszym rozwiązaniem niż drogie loty samolotem lub czasochłonne podróżowanie pociągiem (nierzadko z przesiadkami) czy męcząca jazda własnym samochodem. Nasze usługi świadczymy w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasza oferta jest najkorzystniejszą na rynku przewozowym. Dlaczego? Przede wszystkim dzięki pozytywnym opiniom naszych Klientów, którzy usatysfakcjonowani często do nas wracają lub co więcej – polecają nas innym – swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom. Co jest powodem ich zadowolenia? Zapraszamy do zapoznania się z najczęstszymi zaletami, na jakie wskazują nasi Klienci podróżujący naszymi busami do Polski, z takich krajów jak Holandia czy Niemcy. Zobacz, co sprawia, że jesteśmy tak często wybieranym przewoźnikiem.

Wygodnie, szybko, bezpiecznie, czyli wszystko z myślą o pasażerach

Dostosowujemy się do naszych Klientów. Staramy się, by byli zadowoleni z naszych usług transportowych. Dlatego nasze busy odjeżdżają do Polski z wielu miejscowości , zarówno w Niemczech, jak i w Holandii. Nasze busy przejeżdżają przez cale terytorium Holandii oraz przez niektóre miasta niemieckie. A są to: Berlin, Magdeburg, Lipsk, Erfurt, Frankfurt, Koblenz, Kolonia, Aachen, Krefeld, Dusseldorf, Essen, Osnabruck, Bremen, Hannover, Kassel, Hamburg, Dortmund oraz ich okolice. Nasze busy są nowoczesne, a co za tym idzie – wygodne i w pełni bezpieczne. Dlatego też podroż przebiega w komfortowych warunkach, na wysokich standardach. I to cenią sobie nasi Klienci. Zwracamy też uwagę na punktualność. I co najważniejsze – gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny. A o tym, że warto nam zaufać świadczą pozytywne opinie naszych Klientów, tych którzy często korzystają z naszych usług, którzy nas polecają innymi, którzy są naszymi stałymi pasażerami. Niemcy i Holandia to kraje, z których z nami dotrzesz bezpiecznie do domu.

Bezpieczny przewóz towarów do Polski

To także usługa, którą cenią sobie nasi Klienci. Oferujemy bezpieczny transport różnego rodzaju paczek oraz przesyłek – Holandia i Niemcy to kraje, które obsługujemy. Stanowimy alternatywę dla poczty oraz dla kurierów wszelkiej maści. My nie jesteśmy masowym przewoźnikiem towarów. Dlatego nasza oferta się wyróżnia i budzi zaufanie wśród Klientów. Dlaczego? Bo każdą przesyłkę traktujemy indywidualnie. Ponosimy za nią pełną odpowiedzialność. Dzięki temu dociera ona we wskazane miejsce nieuszkodzona, w doskonałym stanie. Ceny przewozu towarów do Polski są bardzo konkurencyjne. Wystarczy tylko o taką opcję nas zapytać – chętnie udzielmy wszelkich informacji, odpowiemy na wszystkie pytania czy rozwiejmy jakiekolwiek wątpliwości. Jedno jest pewne – warto nam powierzyć swoją przesyłkę. Z pewnością dotrze na czas, w stanie idealnym i pod wskazany adres. Zapraszamy do korzystania z naszych usług i oczywiście – do zapoznania się z opiniami naszych Klientów-Pasażerów, którzy podróżowali na trasie Holandia lub Niemcy – Polska. Przekonaj się, że Busy Express to doskonałe rozwiązanie – dla każdego!