Odjazdy z miast: Toruń, Włocławek, Bydgoszcz, Poznań, Gorzów Wielkopolski i okolic. Tel 602 276 435

Opinie

Najlepsze przewozy do Niemiec – to potwierdzone przez Klientów!

7395459604_037b2f4b01_zNiemcy to nas najbliższy sąsiad, można powiedzieć, że do tego kraju mamy dosłownie rzut beretem. Ale jednak jakoś tam dojechać trzeba. Dlatego też nasza firma posiada w ofercie busy do Niemiec. Cieszą się one ogromną popularnością. Przede wszystkim, dlatego że są konkurencyjne cenowo. Po drugie – stawiamy na komfort i bezpieczeństwo podróży, a także na dopasowanie się do indywidualnych preferencji i oczekiwań naszych Klientów. Gwarantujemy, że z nami podróż do Niemiec będzie sprawna, szybka, wygodna. A o tym, że faktycznie tak jest świadczą liczne opinie naszych dotychczasowych pasażerów. Za co oni cenią sobie Busy Express organizujące przewozy do Niemiec? Przede wszystkim za nowoczesne busy gwarantujące bezpieczeństwo oraz komfort podróży, a także za bardzo korzystne ceny, które idą w parze z wysoką jakością świadczonych usług. O tym, że faktycznie tak jest poniżej powiemy kilka słów. Zapraszamy do poznania naszej firmy okiem pasażerów!

Podróż w nowoczesnym busie

Wiadomo, że każdy z nas ceni sobie wygodę. Szczególnie, gdy będzie zmuszony do spędzenia kilku czy wręcz kilkunastu godzin w busie. Nic zatem dziwnego, że pasażerom zależy na tym, by busy były komfortowe. I takie są nasze nowoczesne pojazdy. Charakteryzuje je doskonałe wyposażenie, spełniają najwyższe standardy. Dlatego też zapewniają bardzo wygodną jazdę – tak, że podróż nie będzie męcząca, uciążliwa, nudna. Nasze busy to również pełne bezpieczeństwo – przed każdym wyjazdem do Niemiec są sprawdzane przez mechaników, tak by wykluczyć wszelkie usterki i szczęśliwie dojechać do celu. Co jakiś czas, regularnie wszystkie busy są poddawane przeglądom w profesjonalnych warsztatach. Wszystko po to, by nasi Klienci byli pewni, że dotrą bez problemów tam, gdzie się udają. Za to właśnie nas cenią nasi pasażerowie – za nowoczesne, dopasowane do potrzeb podróżujących busy oraz za gwarancję bezpiecznej jazdy. Chcesz to sprawdzić? Przekonaj się sam, korzystając z naszych usług przewozów do Niemiec.

Najwyższa jakość w korzystnej cenie

Nasze przewozy do Niemiec obejmują takie miasta, jak Berlin, Magdeburg, Lipsk, Erfurt, Frankfurt, Koblenz, Kolonia, Aachen, Krefeld, Dusseldorf, Essen, Osnabruck, Bremen, Hannover, Kassel, Hamburg, Dortmund oraz ich okolice. A skąd odjeżdżamy? Nasze busy kursują z takich polskich miejscowości, jak Toruń, Brodnica, Rypin, Lipno, Włocławek, Inowrocław, Koło, Konin, Poznań, Świebodzin, Bydgoszcz, Grudziądz, Świecie, Piła, Wałcz, Gorzów Wielkopolski oraz Słubice. Zapewniamy nie tylko komfortową i bezpieczną podróż, ale też wiele innych, dodatkowych opcji. Dowozimy we wskazany konkretnie adres. Można się z nami kontaktować w celu ustalenia konkretnej daty indywidualnego wyjazdu. Odjeżdżamy w godzinach dziennych. Docieramy na czas, jesteśmy punktualni i niezawodni. Nasi kierowcy to osoby doświadczone i wykwalifikowane, opanowane i gwarantujące sprawne dotarcie do celu. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z opiniami naszych dotychczasowych pasażerów. Dowiedz się, dlaczego podróż do Niemiec naszymi busami się opłaca.