Odjazdy z miast: Toruń, Włocławek, Bydgoszcz, Poznań, Gorzów Wielkopolski i okolic. Tel 602 276 435

Opinie

Najlepsze busy do Holandii na rynku

buss1W czasach, gdy pokonywanie kilku tysięcy kilometrów do specjalnych wyzywań nie należy coraz, częściej zaczyna się zwracać uwagę na cenę i jakość podróży. Nie chodzi o to, by w ogóle gdzieś dotrzeć, ale dzięki temu, że mamy do wyboru cały arsenał możliwości transportowych (bo są i busy, i samoloty, i pociągi, spora część osób posiada własne samochody) chodzi o to, by jechać w komfortowych warunkach za rozsądną cenę. To gwarantują nasze busy. Nasza firma świadczy usługi przewozów na trasie Polska – Holandia i Holandia – Polska.  Z ramienia naszej firmy kursują także busy do Niemiec. Mnóstwo zadowolonych Klientów – naszych dotychczasowych pasażerów jest dowodem na to, że nasza oferta jest jedną z najkorzystniejszych na rynku przewozowym. Busy z Holandii i do Holandii są zawsze pełne, a nasz rozkład jazdy jest bardzo optymalny, dopasowany do potrzeb pasażerów. Kładziemy nacisk na komfort podróży, ale jednocześnie staramy się by cena za przewóz była atrakcyjna. Poza tym bardzo dbamy po bezpieczeństw. O tych dwóch największych zaletach naszych busów poniżej powiemy kilka słów.

Bezpieczeństwo i komfort podróżowania

Te właśnie dwa czynniki nasi Klienci wymieniają najczęściej jako powody, dla których cenią sobie podróżowania z nami. I wcale się im nie dziwmy. Nasze busy są nowoczesne, spełniają najwyższe standardy. Dlatego też podróż jest wygodna, nawet kilka godzin w pojeździe nie jest męczące ani uciążliwe. Nasze busy są zaprojektowane tak, by pasażerowie mogli w pełni cieszyć się podróżą na trasie Polska – Holandia oraz Holandia – Polska. I co chyba ważniejsze – są bardzo bezpieczne. Przed każdym wyjazdem są sprawdzane przez mechaników, by zapobiec ewentualnym usterkom. Po drugie – przechodzą regularne przeglądy okresowe w warsztatach. Kierowcami są osoby doświadczone, wykwalifikowane, co również jest gwarancją spokojnej jazdy, bezpiecznego i sprawnego dotarcia do celu. Wszystko po to, by nasi pasażerowie nie musieli się o nic martwić. I tak jest – wszyscy nasi dotychczasowi Klienci twierdzą, że przywozy z Polski do Holandii charakteryzują się pełnym komfortem i bezpieczeństwem podróży. Dlatego do nas wracają. A przecież zadowolony Klient to najlepsza reklama

Szybko i zawsze na czas

Kolejnymi zaletami, jaki wymieniają nasi klienci są punktualność oraz szybkość. Nasz budy do Holandii zawsze odjeżdżają punktualnie. Cenimy czas nasz i naszych pasażerów. Dlatego też unikamy spóźnień, jedynie wyjątkowe sytuacje, niezawinione przez nas mogą sprawić, że nie wszystko będzie szło jak w zegarku, ale takie nadzwyczajne zdarzenia mają miejsce naprawdę bardzo rzadko. Od czego w końcu mamy profesjonalnych kierowców? Oni wiedzą, jak omijać korki, znają różne trasy. Charakteryzują się opanowaniem i zdolnością logicznego myślenia. Radzą sobie doskonale w rożnych sytuacjach komunikacyjno-drogowych. Dzięki temu każdy nasz bus dociera na czas, szybko, sprawnie, ale bezpiecznie. Holandia, to właśnie tam dowieziemy cię w komfortowych warunkach.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Zobacz, co mówią o nas nasi dotychczasowi pasażerowie. Sprawdź sam, że warto podróżować z firmą „Busy Express”. Z nami każdy wyjazd do Holandii będzie udany. Jeśli nie wierzysz, zapytaj innych. A liczba naszych pasażerów, pełne busy i częste odjazdy są tego najlepszym i najbardziej obrazowym dowodem.